PROJEKT I WIZUALIZACJA

Kamieniarstwo - Projekt i wizualizacja nagrobków z kamienia

Nasza firma świadczy dodatkowo usługę projektowania nagrobków. Na życzenie klientów zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wizualizacją nagrobków nowoczesnych jak i tradycyjnych. Do każdego zamówienia oraz realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom klienta. Nasza wizualizacja daje klientowi pełen obraz jak będzie wyglądał nagrobek po zakończeniu realizacji.

Rzeźba nagrobkowa Radom
Zakład kamieniarski Radom
Nagrobki Radom

Zakład kamieniarski Marek Gołąbek

W naszym zakładzie podchodzimy do zadania kreatywnie. Staramy się nadać formę kamieniowi w nowoczesny sposób który zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Tworzymy z kamienia niepowtarzalne pomniki, obudowy kominków, obudowy schodów, rzeźby, płaskorzeźby, ryciny, parapety oraz urny. Dzięki dostępności szerokiego wachlarza kamieni z całego świata, każdy projekt nabiera niepowtarzalnego stylu. 

Doświadczenie

Działamy na rynku Polskim już od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy czego oczekuje klient.

Precyzja

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i technik, jesteśmy w stanie zagwarantować precyzję wykonania naszych blatów i schodów z dokładnością do części milimetra.

Wykwalifikowana kadra

Pracują u nas wyłącznie osoby znające się na fachu. Dlatego każdy nasz projekt jest perfekcyjny.

Design

Idziemy z duchem czasu i obok tradycyjnych nagrobków, blatów, kominków i rzeźb mamy w ofercie nowoczesne, awangardowe i przyciągające uwagę projekty.

Powstało w 1999 roku. Od tego momentu cały czas zbieramy doświadczenie i stale podnosimy nasze kompetencje. W naszej ofercie: Nagrobki Radom, Zakład kamieniarski Radom, Kamieniarz Radom, Rzeźba nagrobkowa Radom. W miarę upływu czasu dostrzegliśmy potrzebę poszerzenia naszej oferty o bardziej nowoczesne projekty.

PRACUJEMY

KONTAKT

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie WGB-Group WGB GroupZamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.

Polish English German Russian Ukrainian